Tieto informácie nemusia byť aktuálne a slúžia len na archívne účely Uč sa viac

BEVEX GROUP, s.r.o.

Kontaktné informácie

BEVEX GROUP, s.r.o.
Michalská 381/2, 81103 Staré Mesto, Bratislava, Slovakia
Získať smer
Call
Ohodnoť
Pridať Fotky

Popis činnosti

priemysel
Profesionálne služby
Zaoberá sa:
Import Export Company, Business Support & Outsourcing
Kódy ISIC
46907490

Otázky a odpovede

Q1

Aké je telefónne číslo spoločnosti BEVEX GROUP, s.r.o.?

Telefónne číslo pre BEVEX GROUP, s.r.o. je 0902 222 229.
Q2

Kde sídli spoločnosť BEVEX GROUP, s.r.o.?

Spoločnosť BEVEX GROUP, s.r.o. sídli na adrese Michalská 381/2, 81103 Staré Mesto, Bratislava, Slovakia, Bratislavský kraj.
Q3

Je nejaký hlavný kontakt spoločnosti BEVEX GROUP, s.r.o.?

Spoločnosť BEVEX GROUP, s.r.o. môžete kontaktovať telefonicky na čísle 0902 222 229.
+

Ďalšie firmy na tejto adrese

Michalská 381/2, 81103 Staré Mesto, Bratislava, Slovakia
+

Napísať recenziu