ALEX COSMETICS, spol. s r.o.
Kontaktné informácie
ALEX COSMETICS, spol. s r.o.Mierová 179, 821 05, Bratislava 2, Slovakia
Získať smer Popis činnosti
Spoločnosť ALEX COSMETICS, spol. s r.o. bola založená 13. 7. 2010.
Otázky a odpovede
Q1
Ako dlho spoločnosť ALEX COSMETICS, spol. s r.o. podniká?
Spoločnosť ALEX COSMETICS, spol. s r.o. tu podniká asi 16 roky.Q2
Kde sídli spoločnosť ALEX COSMETICS, spol. s r.o.?
Spoločnosť ALEX COSMETICS, spol. s r.o. sídli na adrese Mierová 179, 821 05, Bratislava 2, Slovakia, Bratislavský kraj. +Ďalšie firmy na tejto adrese
Mierová 179, 821 05, Bratislava 2, Slovakia
ALBA Slovakia s.r.o.
Firma na tejto adrese
Doma v Chorvátsku
Firma na tejto adrese
Domofire
Firma na tejto adrese
+Firmy v PSČ 821 05
Firmy v 821 05: 1 198
Počet obyvateľov: 11 682
Kategórie
Professional Services: 18 %
+Štatistiky a demografia pre PSČ 821 05
+